top of page

Masaż Tajski Tarachomin

Najlepszy sposób na ból, stres oraz zmęczenie po tygodniu intensywnej pracy to wizyta w salonie masażu tajskiego Sajan.


To właśnie w naszym salonie w Sajan beauty&body weelness w Legionowie pracują doświadczone i wykwalifikowane masażystki, czerpiące inspiracje ze starożytności oraz tajemnic odległej Azji.


To wspaniałe miejsce, stworzone zostało z myślą o stanie duszy i ciała oraz ich potrzebie bycia w nierozłącznej harmonii.

Masaż tajski to holistyczna, starożytna sztuka leczenia stosowana od wieków. Miała ona i ma na celu przyniesienie ulgi od bólu i stresu a tym samym przywróceniu równowagi między ciałem a duszą. Podczas sesji masażu tajskiego zostają pobudzane główne punkty energetyczne, które odpowiadają, za funkcjonowanie naszego organizmu.


Istnieje wiele szkół i technik masażu tajskiego. W starożytności rozdzielano je na wersje królewskie oraz wersje ludowe. Te pierwsze wykonywano wyłącznie za pomocą dłoni. W wersjach ludowych  ogólnie dostępnych dla wszystkich klas społecznych masażyści wspomagali się zarówno pracą rąk jak i nóg dodatkowo balansując swoim ciałem.

Z upływem czasu techniki masażu tajskiego zaczęły łączyć się ewaluować oraz doskonalić. Wpływ na to miały kultury państw takich jak Chiny, Mongolia czy Indie leżących na ty samym kontynencie. W dzisiejszych czasach to masażysta decyduje jaką technikę masażu zastosować w taki sposób aby była ona najlepiej dopasowana do potrzeb pacjenta.


Klasyczny masaż tajski jest masażem leczniczym. W trakcie jego trwania terapeuta skupia swoją uwagę na problemach znajdujących się w naszym ciele usprawniając je centymetr po centymetrze. Uciskając poszczególne punkty na ciele - punkty refleksologiczne usprawniona jest nawet praca organów wewnętrznych.  
Tajowie od lat pielęgnują oraz doskonalą tę starożytną sztukę leczenia.


Salon masażu tajskiego Sajan znajduje się w Legionowie, które położone jest na obrzeżach Warszawy. Dojazd z bliskiej dzielnicy takiej jak Tarchomin zajmuje dosłownie kilka minut i to bez stania w korku. Ponadto dodatkowym udogodnieniem dla naszych klientów jest prywatny parking samochodowy przed budynkiem. 

bottom of page