top of page

Salon tradycyjnego masażu tajskiego Sajan Beauty & Body Weelness został otwarty z dniem 03.10.2012 przy ul Piłudskiego 31A w Legionowie. Pomysł by stworzyć Centrum Terapii Ducha i Ciała opartej na buddyjskiej filozofii życia w sercu wielkiej aglomeracji narodził się z 10 letniej fascynacji, podziwu i tęsknoty za Azją. Ideą jest przeniesienie choć cząstki tej fantastycznej kultury, wiedzy i klasycznych metod terapii na jakże zmęczoną codziennością mazowiecką ziemię.
 

Pragniemy odkryć przed Państwem tajemniczy świat potęgi ludzkiego dotyku, doskonalony od tysięcy lat, przywracający spokój, harmonię ciała i ducha.

Buddyjska forma fizjoterapii czyli masaż tajski została stworzona dla samego Buddy przez jego personalnego doktora Shivago Komarpai . Nazywany często „ lekarzem Ojcem” doktor Shivago wprowadził swoje praktyki do klasztorów buddyjskich by przynieść ulgę, złagodzić ból oraz dyskomfort buddyjskim mnichom po długich wielo godzinnych medytacjach.

Faktycznie masaż tajski swoimi korzeniami pochodzi z Indii skąd ta starożytna metoda leczenia oparta na ajurwedyjskich teoriach powędrowała do Tajlandii. Z upływem czasu została udoskonalona aspektami tradycyjnej medycyny chińskiej (TCM).

Masaż tajski określany mianem „ masażu idealnego” łącząc w sobie elementy akupresury, refleksologii oraz hatha jogi stymuluje układ limfatyczny człowieka, rozluźnia napięte mięśnie oraz wprowadza w stan głębokiego relaksu. Podczas masażu zwiększa się przepływ pozytywnej energii w całym ciele.

Wszyscy, którzy doświadczyli tradycyjnego masażu tajskiego przyznają, iż w nadzwyczajny sposób uśmierza on wszelkie chroniczne bóle, usprawnia narządy ruchu, likwiduje usztywnienia stawów, przykurcze oraz napięcia mięśniowe. Stymuluje także krążenie krwi i limfy, spowalniając w ten sposób proces starzenia, a szczególnie powstawanie zmarszczek i wiotczenie skóry. Osoby korzystające z masażu tajskiego odczuwają wszechogarniający relaks i absolutne wyciszenie umysłu. Niektórzy klienci, podczas dłuższych sesji, zapadają nawet w spokojną drzemkę, aby obudzić się odświeżeni i pełni energii.Dla tych z Państwa, którzy odwiedzili Azje- ten wyjątkowy kontynent proponujemy uroczy seans egzotycznych wspomnień. Z kolei dla Gości, których stopa jeszcze nie dotknęła tamtej ziemi będzie to wyjątkowe przeżycie, spotkanie z starożytną sztuką odnowy naturalnej wykonywanej przez profesjonalny tajski zespół.

 

Do naszego salonu zapraszamy między innymi na:

Klasyczny masaż tajski całego ciała!

 

Tradycyjny tajski masaż to holistyczna terapia obejmująca zarówno ciało fizyczne, energetyczne, psychiczne i emocjonalne. Ten wyjątkowy, antyczny styl oparty jest na idei pięciu ciał występujący w filozofii jogi. Opiera się na głównym przesłaniu- miłości i współczuciu. To synteza nacisku, refleksologii, rozciągania, tamowania krwi oraz pracy z liniami energetycznymi i oddechem. Masowane jest całe ciało w kilku pozycjach- na plecach, na brzuchu, na boku i siedząc. Do masażu używane są dłonie, kciuki, stopy, łokcie, przedramiona i kolana. Nazywany jest nie masażem lecz jogą dla leniwych. Ubrani w luźne, niekrępujące ruchy ubranie poddajemy się poezji dotyku, wyciszamy umysł wchodząc w stan głębokiego relaksu i zapomnienia. Czas przestaje istnieć dlatego godzina klasycznego seansu mija jak kwadrans. Poprawa krążenia krwi, elastyczności, redukcja napięcia mięśniowego jest rezultatem skupienia w tajskim masażu zarówno akupresury jak  i rozciągania. Jest on ratunkiem dla osób ze zesztywniałym karkiem, plecami, całym przemęczonym, obolałym od nadmiaru pracy czy ćwiczeń fizycznych ciałem. Polecany dla osób cierpiących na artretyzm, zaburzenia ruchowe występujące w stawach. Jest uzupełnieniem ćwiczeń fizycznych dla osób w każdym wieku! Działa na układ limfatyczny, odtruwa ciało, wzmacnia system odpornościowy, zapobiega chorobom. Wspierając elastyczność, giętkość stawów i wiązadeł zapobiega uszkodzeniom ciała. Jako terapia orientalna przekazywana z pokolenia na pokolenie dociera nie tylko do ciała, ale poprzez pracę z PRANA; dociera do ciał podświadomości i pamięci ułatwiając uwalnianie emocji.

 

DLACZEGO MY?

 

PONIEWAŻ ZAPEWNIAMY:

 

  • niezwykły klimat stworzony dzięki: oryginalnej muzyce, stylowym wnętrzom, ręcznie wykonanym meblom z Azji, zapachowi kadzideł i grze świateł.

  • unikatowe masaże rodem  z Tajlandii wykonywane przy użyciu naturalnych olejków i balsamów do masażu działających przeciwbólowo, rozgrzewająco i aromaterapeutycznie.

  • peelingi i zabiegi kosmetyczne z zastosowaniem naturalnych, odmładzających i regenerujących preparatów.

  • indywidualne podejście do każdego Gościa, uwzględniające Jego szczególne potrzeby.

  • profesjonalne i uśmiechnięte terapeutki z Bangkoku - stolicy egzotycznej Tajlandii.

  • komfort: stanowiska- dwu i jednoosobowe, szlafroki, ręczniki, eleganckie łazienki z prysznicami.

  • dla każdego Gościa dobra kawa lub herbata po masażu w strefie relaksu.

  • wyjątkowo dogodne godziny pracy między 11-22 przez 7 dni w tygodniu specjalnie dla Ciebie!

  • konkurencyjne ceny znacznie niższe niż w Warszawie!


 

SAJAN BEAUTY&BODY WELLNESS

Ul. Piłsudskiego 31A

05-120 Legionowo

Tel.793 725 269


 

ZAPRASZAMY !

O NAS

bottom of page